O firmie

Cześć! Tu Karolina!

Witam Cię w moim świecie - pełnym kolorów, materiałów i stępionych ołówków. Jestem projektantką i twórczynią marki moodBAGS. Jestem też żywym dowodem na to, jak przewrócić świat do góry nogami, by spełniać swe marzenia. Moja artystyczna dusza pukała po szufladach w biurku, aż w końcu nadszedł czas, gdy otworzyłam szufladę i wypuściłam ją na zewnątrz. Jeszcze wtedy nie wiedziałam jak długa droga i jak ciężka praca mnie czeka, aby porzucić wszystko to, co trzymało mnie korzeniami blisko ziemi. Przeczytałam wtedy słowa Erin Hanson: „A co, jeśli spadnę? A co, jeśli pofruniesz (...)?” i już wiedziałam - chcę latać!

Stworzyłam markę, która odzwierciedla to, co mam w środku - słońce, kwiaty, piękne kolory! W naszym zespole jest jeszcze kilka osób, bez których dzisiaj nie tworzyłabym własnego, pełnego barw i samodzielności, świata.

Tomek, najbliższy przyjaciel, mąż. Z zawodu informatyk, z zamiłowania sportowiec i miłośnik włoskiej kuchni (gryzie się to zestawienie, prawda?). To on czuwa nad stroną internetową - jeśli nie będzie Wam coś działać, to już wiecie do kogo mieć pretensje. :) Przed wysyłką, zawsze czesze z niezwykłą precyzją każdą torbę!

Ewelina, wieloletnia przyjaciółka, dobra dusza towarzystwa. Zawsze uśmiechnięta, pełna kreatywności i pomysłów. Trzyma nasz FB i IG twardą ręką, abym nie narobiła tam bałaganu. Mieszka w New Jersey w USA i to właśnie ten rynek jest jej konikiem. Kocha Stany i sałatkę z krewetkami, nigdy nie odmawia kawy z przyjaciółmi :)

Karola, przyjaciółka, która pełni w moim życiu chyba wszystkie role siostry. Wspiera, ma milion pomysłów na minutę. To ona mówi „dasz radę!”. Zajmuje się częścią marketingu i przesiewa przez bardzo cienkie sito wszystkie moje pomysły. Miłośniczka tańca współczesnego, muzyki i dobrych zdjęć.

Sławek, mistrz kaletnictwa, od którego uczę się tego, co najlepsze. Niezwykle szanujący skórę naturalną, z ogromną wiedzą, którą w prosty sposób przekazuje.

Cały nasz zespół dba o to, by torby, które do Was trafiają były najwyższej jakości, przepięknie zapakowane, spersonalizowane i wieczne! Mamy nadzieję, że elegancją i minimalizmem stylu zachęcimy Was, abyście tu zostali, rozgościli się i zaprosili nasze torby do swojego życia! 


Karolina Pograniczna
z zespołem moodBAGS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl