Promocje
Skórzana kopertówka PRATO
Skórzana kopertówka PRATO
339,00 zł 203,40 zł
szt.
Skórzany plecak DEEP GREEN z kieszenią
Skórzany plecak DEEP GREEN z kieszenią
499,00 zł 324,35 zł
Nerka skórzana VIOLA
Nerka skórzana VIOLA
269,00 zł 188,30 zł
szt.
Skórzany plecak KHAKI
Skórzany plecak KHAKI
549,00 zł 356,85 zł
szt.
Skórzany plecak VIOLA
Skórzany plecak VIOLA
549,00 zł 439,20 zł
szt.
Skórzany plecak DEEP GREEN z kieszenią
Skórzany plecak DEEP GREEN z kieszenią
579,00 zł 376,35 zł

O firmie

Cześć! Tu Karolina!

Witam Cię w moim świecie - pełnym kolorów, materiałów i stępionych ołówków. Jestem projektantką i twórczynią marki moodBAGS. Jestem też żywym dowodem na to, jak przewrócić świat do góry nogami, by spełniać swe marzenia. Moja artystyczna dusza pukała po szufladach w biurku, aż w końcu nadszedł czas, gdy otworzyłam szufladę i wypuściłam ją na zewnątrz. Jeszcze wtedy nie wiedziałam jak długa droga i jak ciężka praca mnie czeka, aby porzucić wszystko to, co trzymało mnie korzeniami blisko ziemi. Przeczytałam wtedy słowa Erin Hanson: „A co, jeśli spadnę? A co, jeśli pofruniesz (...)?” i już wiedziałam - chcę latać!

Stworzyłam markę, która odzwierciedla to, co mam w środku - słońce, kwiaty, piękne kolory! W naszym zespole jest jeszcze kilka osób, bez których dzisiaj nie tworzyłabym własnego, pełnego barw i samodzielności, świata.

Tomek, najbliższy przyjaciel, mąż. Z zawodu informatyk, z zamiłowania sportowiec i miłośnik włoskiej kuchni (gryzie się to zestawienie, prawda?). To on czuwa nad stroną internetową - jeśli nie będzie Wam coś działać, to już wiecie do kogo mieć pretensje. :) Przed wysyłką, zawsze czesze i impregnuje z niezwykłą precyzją każdą torbę!

Ewelina, wieloletnia przyjaciółka, dobra dusza towarzystwa. Zawsze uśmiechnięta, pełna kreatywności i pomysłów. Trzyma nasz FB i IG twardą ręką, abym nie narobiła tam bałaganu. Mieszka w New Jersey w USA i to właśnie ten rynek jest jej konikiem. Kocha Stany i sałatkę z krewetkami, nigdy nie odmawia kawy z przyjaciółmi :)

Karola, przyjaciółka, która pełni w moim życiu chyba wszystkie role siostry. Wspiera, ma milion pomysłów na minutę. To ona mówi „dasz radę!”. Zajmuje się częścią marketingu i przesiewa przez bardzo cienkie sito wszystkie moje pomysły. Miłośniczka tańca współczesnego, muzyki i dobrych zdjęć.

Sławek, mistrz kaletnictwa, od którego uczę się tego, co najlepsze. Niezwykle szanujący skórę naturalną, z ogromną wiedzą, którą w prosty sposób przekazuje.

Cały nasz zespół dba o to, by torby, które do Was trafiają były najwyższej jakości, przepięknie zapakowane, spersonalizowane i wieczne! Mamy nadzieję, że elegancją i minimalizmem stylu zachęcimy Was, abyście tu zostali, rozgościli się i zaprosili nasze torby do swojego życia! 


Karolina Pograniczna
z zespołem moodBAGS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl