O nas

Cześć! Tu Karolina!

Witam Cię w moim świecie - pełnym kolorów, materiałów i stępionych ołówków. Jestem projektantką i twórczynią marki moodBAGS. Jestem też żywym dowodem na to, jak przewrócić świat do góry nogami, by spełniać swe marzenia. Moja artystyczna dusza pukała po szufladach w biurku, aż w końcu nadszedł czas, gdy otworzyłam szufladę i wypuściłam ją na zewnątrz. Jeszcze wtedy nie wiedziałam jak długa droga i jak ciężka praca mnie czeka, aby porzucić wszystko to, co trzymało mnie korzeniami blisko ziemi. Przeczytałam wtedy słowa Erin Hanson: „A co, jeśli spadnę? A co, jeśli pofruniesz (...)?” i już wiedziałam - chcę latać!

Stworzyłam markę, która odzwierciedla to, co mam w środku - słońce, kwiaty, piękne kolory! W naszym zespole jest jeszcze kilka osób, bez których dzisiaj nie tworzyłabym własnego, pełnego barw i samodzielności, świata.

Tomek, najbliższy przyjaciel, mąż. Z zawodu informatyk, z zamiłowania sportowiec i miłośnik włoskiej kuchni (gryzie się to zestawienie, prawda?). To on czuwa nad stroną internetową - jeśli nie będzie Wam coś działać, to już wiecie do kogo mieć pretensje. :) Spod Jego ręki-oka wychodzą najpiękniejsze moodBAGSowe zdjęcia!

Monika, specjalistka od marketingu. Jeśli jakiś nasz post będzie za Wami chodził i pytał "kupisz mnie?", to znaczy, że Monika się spisała :) Ma milion pomysłów i jak powie, że dziś wyśle maila, to Ona naprawdę to zrobi (niesamowite!). Codziennie wdycha jod nad morzem i kocha nieprzeciętne rzeczy.

Sławek, mistrz kaletnictwa, od którego uczę się tego, co najlepsze. Niezwykle szanujący skórę naturalną, z ogromną wiedzą, którą w prosty sposób przekazuje. To on odpowiedzialny jest za precyzyjne cięcie frędzli i grozi palcem, jak coś jest "nie po kaletniczemu" :)

Ania, kaletniczka zakochana w skórach. To spod Jej decyzji wychodzą piękne plecaki, nerki, kopertówki i worki. Jeszcze nie wie, że krojenie skór to Jej pasja, ale usilnie dążę do tego, by się dowiedziała. :) Gdy mówi o swoich podróżach, oczy Jej błyszczą.

Cały nasz zespół dba o to, by produkty, które do Was trafiają były najwyższej jakości, przepięknie zapakowane, spersonalizowane i wieczne! Mamy nadzieję, że elegancją i minimalizmem stylu zachęcimy Was, abyście tu zostali, rozgościli się i zaprosili nasze moodBAGSy do swojego życia! 


Karolina Pograniczna
z zespołem moodBAGS

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl